Lovely Apartment Close To City Center And Beach

  • 52 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lovely Apartment Close To City Center And Beach Málaga med 1 sovrum ligger inom 2 km från Museo Carmen Thyssen och ungefär 10 minuters gångavstånd från tunnelbanestationen La Union. Den 52 m² stora lägenheten kan ta emot upp till 4 gäster.

Det här boendet erbjuder gästerna vardagsrum, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För extra bekvämlighet finns en bidé i lägenheten. Du kan också utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Detta boende har ett minikök, utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap för din bekvämlighet.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, en kort bit från tågstationen Malaga. Gästerna kommer att bo inom 2,1 km från Museo del Vino Málaga. Lovely Apartment Close To City Center And Beach ligger också cirka 25 minuter till fots från Picasso-museet. Busstationen La Union - Santa Marta är belägen mindre än 450 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Lovely Apartment Close To City Center And Beach Málaga
Becquer 3
Mobilpris

Becquer 3

96 m från boendet
USD 137 USD 123
per natt
Loft Cerca De Tren, Metro, Playa Y Casco Historico
Mobilpris

Loft Cerca De Tren, Metro, Playa Y Casco Historico

10
Exceptionellt 2 recensioner
111 m från boendet
USD 149 USD 134
per natt
Apartamento Sostoa 1
Mobilpris

Apartamento Sostoa 1

5.2
Okej 131 recensioner
111 m från boendet
USD 106 USD 95
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Malaga tågstation
    500 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Bagageförvaring
    • Hushållning

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Strand

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerVFT/MA/72416
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Lovely Apartment Close To City Center And Beach?
      Populära sevärdheter nära Lovely Apartment Close To City Center And Beach inkluderar bland annat Picasso-museet, Museo Carmen Thyssen, Museo del Vino Málaga.
    • Hur stort är Lovely Apartment Close To City Center And Beach?
      Lovely Apartment Close To City Center And Beach är 52 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Malaga tågstation
    500 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Lovely Apartment Close To City Center And Beach Málaga

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng